Aliuminio profiliai

Aliuminio fasadai turi daugiau nei 50 metų garantiją. Aliuminio plokštės yra padengtos įvairiais būdais. Jie gali pakartoti daugelio medžiagų tekstūrą, nuo gipso ir akmens iki poliruoto ir lakuotų veidrodinių paviršių.
Aliuminio fasadai yra unikalūs. Dydžių ir spalvų įvairovė leidžia jums sukurti begalę įvairių pastato apdailos galimybių. Langai ir aliuminio rėmo įdėklai gali būti bet kokios formos.
Plokštės ir plokštės apsaugo namo sienas nuo šalčio ir drėgmės. Pakabinamos sistemos ir apvadai leidžia sienoms kvėpuoti. Jie perkelia rasos tašką į išorę. Garas yra išvedamas iš kambario. Rėmo profilis leidžia jums padaryti patikimus ir gražius aliuminio fasadus su stikliniais. Mes galime įstiklinti terasas arba pastatyti stoginę. Lengvojo metalo krašte patikimai yra dideli stiklo langai. Matinio sidabrinio metalo paviršiaus ir blizgančio stiklo derinys sukuria nuostabų kontrastą ir suteikia pastatą elegantišką. Papildomą apdailą galima pagaminti iš medienos plokščių arba lakuotų aliuminio L formos profilių.
Vėdinimo fasadų apdailos profilis

Fasadų apdailai naudokite įvairius aliuminio profilius:

Platus U formos elementas yra pradinė plokštelė plokščių montavimui ir tarnauja kaip apatinis ir viršutinis briaunas;
Rėmas suformuoja angą ir atskiras dekoro sritis.
L formos skirtas elementų apvadu ir skirtingų dangų diferencijavimui.

Aliuminio fasadų gamyba neįmanoma be plokščių ir plokščių pakabos sistemų. Jie pritvirtinami naudojant kleimerius ir skliaustus ir sukuria pagrindinį pastato vaizdą. Plastiko, stiklo, vinilo ir akrilo plokštės montuojamos lengvame profilyje, jų kraštas ir rėmas pagaminti iš aliuminio. Matinis rutulys su sidabro spalvos, bet kokia šiuolaikiška medžiaga atrodo puikiai.