Plastikiniai langų profiliai

Geri plastikiniai langai gaminami tik iš pirmos klasės „A“ PVC klasės profilio.

„Windows“, kaip ir geras dalykas iš mūsų kasdienio gyvenimo, gali labai skirtis nuo išorinio panašumo. Deja, išorinis panašumas su standartu ne visada užtikrina galutinio produkto kokybę.

Iš pirmo žvilgsnio visi produktai atrodo taip pat. Tačiau šis panašumas gali būti labai trumpalaikis. Per metus baltos spalvos PVC langas gali tapti smėlio spalvos arba bet kurio iš 60 atspalvių baltos spalvos. Kas bus labai sunku įsivaizduoti per 3-10 metų.

Vidiniai skirtumai, nematomi akims, taip pat gali slėpti pavojų. Langų įmonės vadovas gali pasinaudoti pirkėjo nežinojimu ir parduoti žemos kokybės prekes pirmos klasės kaina.

Kokie pavojai yra tikrai rimti ir kuriuos sukūrė spekuliantai, mes bandysime pasakyti šiame straipsnyje.
Profesijos sertifikavimas

Bet koks PVC profilis, pvz., Asmuo, privalo turėti pasą, sertifikatą, patvirtinantį kokybę. Tai yra norma, reikalaujama, kad PVC profilis atitiktų sertifikatą. Tik kokybinis profilis atitinka šalyje priimtas normas. Aukščiausios kokybės profilio patvirtinimas yra tarptautinių sertifikatų prieinamumas.

RAL pažymėjimas yra vienas iš labiausiai ekspertų, svarbus ir svarbus. Geriausi PVC profilių gamintojai turi panašų sertifikatą savo produktams (VEKA, Rehau, KBE). RAL sertifikavimo ypatybė yra tai, kad pažymėjimas išduodamas ne profilio ženklui, o tam tikrose įmonėse ekstruzduojamiems profiliams. Garsiausiame pasaulyje PVC profilio gamintojai turi „RAL“ sertifikatus savo „vietinėms“ (Vokietijos) gamykloms, esančioms Vokietijoje. Pavyzdžiui, tarp Rusijos augalų, sertifikavimas RAL yra akredituota VEKA (Novosibirskas ir Maskva).

Produktų kokybės patvirtinimas taip pat yra sertifikatas DIN ISO 9001: 2000. Sertifikatas išduodamas bendrovėms, turinčioms veiksmingą kokybės valdymo sistemą, atitinkančią tarptautinius standartus ir standartus. Šis dokumentas taip pat išduodamas tik tam tikrai gamybai (beje, Rusijos gamyklos VEKA turi sertifikatą DIN ISO 9001: 2000).
Plotis, gylis

Profilio montavimo pločio (gylio) klausimas yra vienas iš dažniausiai svarstomų pasirinkus konkrečios profilio sistemos langus. Reklamoje dažnai galite rasti profilių storis 58 ir 70 mm.

58 mm – langų blokų klasika. Nuo pat pirmųjų metalo-plastikinių langų iki šios dienos, langai su montavimo gyliu 58 mm yra montuojami namuose įvairiais tikslais, nes 58 mm sistemos leidžia išspręsti daugelį architektūrinių projektavimo problemų visame pasaulyje. Tai yra, jie yra universali sistema.

70 mm profilinės sistemos yra suprojektuotos plastikiniams langams gaminti su patobulintomis termofizinėmis savybėmis. Langų šių sistemų, galima įdiegti stiklo langai geresnės šilumos izoliacijos ir garso izoliacija. Didesnių dvigubo stiklo langų naudojimas atskleidžia daugiau galimų variantų, susijusių su langų pildymu.

Tačiau 70 mm nėra riba. Rusijos rinkoje rasite profilių sistemas 80, 90, 104 mm. Jei profiliuose, kurių storis 58 mm, galima naudoti stiklo paketus su pločiu iki 32 mm, 70 mm – iki 42 mm, 90 mm dėžėje galite įdėti dvigubo stiklo langą iki 50 mm. Tai jau yra naujų namų, kuriuose daugiausia pasyvus šildymas, stiklinimo sistema.
Kiek kamerų ten turėtų būti?

Be pločio, profiliai skiriasi savo kameroje. Kas yra profiliniai fotoaparatai ir kokie jie yra, ar tiesa, kad „kuo daugiau fotoaparatų, tuo geriau“? Suprasti išsamiai …

PVC profilio kamera yra profilių viduje esančių kamerų, sudaryto iš vertikaliųjų pertvarų, skaičius. Klasikinė profilio sistemos versija užtikrina trijų kamerų buvimą. Ir štai kodėl:

– Pirmoji (išorinė, prie gatvės) kamera yra suformuota iš išorinės profilio sienelės ir pirmojo pertvaros, atsiskiriančios nuo armatūros sekcijos. Pirmoji kamera skirta akumuliacinės drėgmės nutekėjimui per drenažą per drenažo kanalus PVC profiliu.

– Antroji, centrinė kamera, kaip jau minėjome, talpina metalinį sustiprintą įdėklą, skirtą konstrukcijai suteikti papildomą stiprį.

– Trečioji (šalia kambario) kamera skirta papildomai tvirtinti langų įrangą, taip pat sukurti papildomą oro termo sluoksnį.

Kodėl jums reikia daugiau fotoaparatų. Fotoaparatų skaičiaus padidėjimas priklauso nuo technologinio profilio montavimo gylio didėjimo. Fotoaparatų skaičiaus padidėjimas, nekeičiant montavimo pločio, bet kokiu būdu nedaro įtakos lango termofizikai ir yra tik rinkodaros, reklamos gudrybė. Už PVC profilio 58 mm 3 kameros yra pakankamai, tačiau 70 mm profilio atveju jau trūksta 3 kamerų, o tokie profiliai yra pagaminti iš 4 arba daugiau kamerų. 90 mm profilio sistemoms reikia 6 kamerų.