KBE profilis

KBE grupė buvo įkurta 1980 metais. Jo pagrindinė gamykla ir centrinė būstinė yra Berlyne. Įrenginyje įrengta aukštųjų technologijų ekstruzijos įranga, kuri gali būti laikoma unikalia. Bendrovės geografija apima tokias šalis kaip Rusija, Lenkija, Italija, Ispanija, Didžioji Britanija, Ukraina, Lietuva, Kinija, Jugoslavija ir kt. Kokybę, kurią turi KBE langai, 8 šalys patvirtina 21 oficiali valstybinė institucija. Įmonės produkcija ne kartą gavo prestižinius apdovanojimus tarptautinių konkursų, jau nekalbant apie tai, kad langų sistema Vokietijos gamintojo pripažintas geriausiu didelius ekspertus iš įvairių mūsų planetos.

Naudotos žaliavos

„KBE“ plastikinių langų profilių sistemos pagamintos daugiau nei 30 metų iš aukštos kokybės žaliavų, naudojant aukštųjų technologijų įrangą. Ir žaliavos nusipelno ypatingo dėmesio. Ji turi sudėtingiausią cheminę formulę, leidžiančią pasiekti didžiules technines savybes galutiniam produktui. Žaliavą gamina didžiausias cheminis junginys HT Troplast AG, kuris valdo Vokietijos markę KBE. Profiliai, iš kurių pagaminti KBE langai, yra pagaminti iš polivinilchlorido arba PVC. Savo ruožtu PVC yra pagamintas iš tokių natūralių komponentų kaip aliejus ir stalo druska. Medžiagui būdingas cheminis neutralumas, kuris garantuoja, kad nėra jokių reakcijų su drėgme ir oru. Dėl to galime kalbėti apie absoliučią ekologinę PVC saugą. Ši medžiaga naudojama gaminant medicininius konteinerius, kuriuose saugoma plazma ir kraujas.

Išplėstinė plėtra

Tyrimų centras, kurio teisės priklauso bendrovei KBE, nuolat tobulina naujas technologijas, kurios bus naudojamos kitų kartų dizainuose. Be to, centras atlieka profesionalų profilių patikrinimą laboratorijoje, kuris užtikrina produktų kokybę. Technologija, kurią išpuiko dešimtmečiai nepriekaištingo darbo, plius daugelio metų įmonės mokslinių tyrimų patirtis – tai žinios apie didžiausią Europos plastikinių sistemų gamintoją. Du pastovaus vystymosi dešimtmečiai sukūrė nepriekaištingą KBE profilį, kuris suteikia savininkams maksimalų patogumą. Mes kalbame apie tokias profilių sistemas kaip „Greenline“, „Standard“, „Guitower“, „Select“, „Angin“, apžvalgos, kurių kiekvieną galite skaityti forumuose.

KBE profilis

„KBE Standard“ langai būdingi universalumui, todėl jie tampa vis populiaresni. Universalumas profilių sistema yra gebėjimas naudoti lango dizainą į klimato sąlygas skirtingose ​​statybvietėse, nuo skydelio tipo namų ir kotedžų baigiasi elito klasės įvairovė. Didžiausios vartotojų savybės ir nepriekaištinga Vokietijos prekės ženklo reputacija leidžia platinti KBE Standard iš platų plastikinių gaminių asortimentą.

KBE profilio savybės

1. Šiluma Iš gamintojo plastikiniai langai išlaiko maksimalią šilumos kainą patalpoje. Šilumos ekranavimo charakteristikos yra nustatytos plastiko konstrukcijos principu, nes plastikas yra labai geras šilumos izoliatorius. Daugiakamerinis profilio dizainas leidžia naudoti kaip šiluminį izoliatorių ne tik PVC, bet ir orą, kurį užpildo kiekviena kamera. Į okienkowe sistemų KBE etaloną montuojamos pagal vieną pasiūlymą ir stiklo paketas, kurio storis yra nuo 16 iki 70 milimetrų, priklausomai nuo dydžio ir profilio straipsnyje.

2. Garso izoliacija. Langų sistemos KBE Standard, priklausomai nuo naudojamų stiklo paketų, gali būti iki 46 decibelų garso izoliacijos. Palyginimui, knygos puslapių šešėliai yra 20 dB, o metropolijos triukšmas yra 60 dB. Tai reiškia, kad atidarant langus girdėsite didžiulio miesto garsų triukšmą. Su uždaru langeliu bus tyliau nei puslapių šiurkštumas.

3. Apsauga nuo suodžių ir dulkių. Kadangi KBE lango blokai praktiškai neturi įtrūkimų, iš gatvės dulkės ir suodžių nepateks į namus. Sandarinimo sistema, sudaryta iš dviejų plokščių grandinių, visiškai pašalina galimybę pūsti. Plomba yra pritvirtinta prie plastiko profilio didžiausiu tankiu, kuris negali pasigirti ne visų plastikinių langų gamintojų.